Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

MASAŻ TANTRA NA 4 RĘCE

Masaż Tantra na 4 ręce

Masaż to znany od tysięcy lat sposób na przeniesienie się do krainy błogości. Już w starożytności doceniano jego działanie o charakterze leczniczym i relaksacyjnym. Jeszcze więcej przyjemności przynosi masaż na 4 ręce Kraków oferuje teraz idealne miejsce, gdzie można skorzystać z tego zabiegu.

MASAŻ NA 4 RĘCE inaczej masaż synchroniczny

Masaż na cztery ręce, zwany również masażem synchronicznym, jest wykonywany przez dwóch profesjonalnych masażystów. Dzięki temu obie części ciała masowanej osoby są uciskane w sposób harmonijny, co zwiększa moc doznań. Ponadto, podczas tej techniki masażu stymulacji zostają poddane obydwie półkule mózgu. Pozwala to na pełne zrelaksowanie się, zapomnienie o trudach codzienności. Uczucie błogości jest jeszcze silniejsze przez zapach olejków i dźwięki starannie wybranej muzyki.

Tantra na 4 ręce

Tantra to specjalny rodzaj masażu wykonywany za pomocą delikatnych ruchów. Masowane jest całe ciało, więc odpoczynek staje się niesamowicie skuteczny. Pozytywnie wpływa nie tylko na samopoczucie fizyczne, ale też psychiczne. Masaż tantryczny uwalnia od stresu, a wewnętrzne blokady znikają. Napięte mięśnie rozluźniają się, przepływ krwi ulega poprawie, zatem organizm jest lepiej dotleniony. Zabiegowi towarzyszą aromatyczne olejki, rozkoszne zapachy i cicha muzyka. Naturalne oleje poprawiają wygląd skóry, sprawiają, iż staje się gładka i nawilżona. Dla osób pragnących nowych doświadczeń wymarzona będzie tantra na 4 ręce Kraków jest miastem, gdzie można znaleźć profesjonalne studio wykonujące ten zabieg.

 

Tantra na 4 ręce maksymalizuje skuteczność masażu tantrycznego. Masażystki do każdego klienta podchodzą indywidualnie, traktują go z empatią i szacunkiem. To szczególnie ważne podczas tego rodzaju masażu, który ma powiązania ze sferą duchową. W czasie takiego zabiegu wszelkie kłopoty odejdą w zapomnienie, a umysł oczyści się. Tym sposobem ciało zyska nowe pokłady energii, co umożliwi świeże spojrzenie na różne przeszkody. Warto zaznaczyć, iż oferowana jest także tantra na 6 rąk Kraków to miasto, gdzie można jej spróbować.

Życie przed każdym stawia liczne wyzwania i trudności. Powodują one stres, który wykańcza psychicznie i fizycznie. Masaż to doceniany, nieinwazyjny sposób na chwile zapomnienie oraz odzyskanie sił do mierzenia się z codziennością.

 • Masaż na 4 ręce
 • od 400
  zabieg
 • Masaż na 4 ręce – 400 zł

  Masaż na 6 rąk – 600 zł (po wcześniejszej rezerwacji)

  .

Tantra na 6 rąk

Jeszcze więcej relaksu może zapewnić masaż na 6 rąk. Aż trzech specjalistów jednocześnie pobudza zarówno jedną, jak i drugą stronę ciała klienta. Optymalne tempo i siła nacisku powodują, że mózg przestaje reagować na zewnętrzne rozpraszacze. Osoba masowana traci poczucie upływu czasu, całkowicie zatracając się w bezcennym błogostanie. Jeśli kogoś interesuje Tantra na 6 rąk Kraków zapewnia sprawdzone miejsce prowadzone przez doświadczonych ludzi.

 • Masaż na 4 ręce
 • od 400
  zabieg
 • Masaż na 4 ręce – 400 zł

  Masaż na 6 rąk – 600 zł (po wcześniejszej rezerwacji)

  .

Zapraszamy również do sprawdzenia oferty na masaż aromaterapeutyczny, masaż orientalny i masaż relaksacyjny