Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

Masaż aromaterapeutyczny Kraków

Masaż aromaterapeutyczny Kraków

Masaż aromaterapeutyczny to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu, która efektywnie odpręża ciało oraz redukuje napięcie psychiczne. Ten wyjątkowy zabieg przy użyciu naturalnych olejków eterycznych dedykowany jest głównie osobom borykającym się z długotrwałym zmęczeniem, narażonym na ciągły stres lub zwiększony wysiłek fizyczny. Techniki wykorzystywane przy takim masażu efektywnie rozluźniają mięśnie, przywracają harmonię zewnętrzną oraz wspierają ogólną kondycję organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą proponowanych przez nas zabiegów aromaterapeutycznych.

MASAŻ TANTRA - do wyboru gorącą Czekoladą lub Świecą

Tantra zaliczana jest do jednych z najefektywniejszych form relaksu. Ten klasyczny masaż świetnie niweluje napięcie nerwowe, likwiduje wewnętrzne blokady, a także łagodzi skołatane myśli, zapewniając przy tym spokój i wyciszenie. Tantra gorącą czekoladą Kraków przynosi psychiczne i fizyczne ukojenie, jednocześnie stymulując produkcję endorfin. Z kolei tantra gorącą świecą Kraków daje poczucie ogólnego odprężenia, rozluźnienia oraz skutecznie poprawia nastrój. Sesja z masażem aromaterapeutycznym to czas wyjątkowego odpoczynku, na który zasługuje każdy z nas. Nie czekaj więc dłużej i już teraz zadbaj o kondycję swojego ciała i ducha. Zapraszamy!

Tantra gorącą czekoladą

Masaż czekoladą Kraków to niezwykle odprężający zabieg, który zapewnia wszystkim zmysłom wyjątkowe doznania. Wykorzystywana w czasie sesji czekolada działa bowiem silnie relaksująco oraz regenerująco, a przy tym pozwala ukoić nerwy i wprowadzić w pozytywny nastrój. Ponadto doskonale odżywia ciało, pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Zabieg przy użyciu czekolady poprzez subtelną stymulację punktów energetycznych świetnie działa na stawy, zwiększa elastyczność mięśni, a także łagodzi dolegliwości ze strony układu nerwowego. Masaż gorącą czekoladą Kraków to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących całkowitego odprężenia psychicznego i fizycznego.

 • Aromaterapia
 • 20
  do każdego zabiegu
 • Propozycja dla każdego rodzaju masażu

  .

  .

Tantra gorącą świecą

Masaż świecą Kraków to unikalny zabieg, który szybko wprowadza w stan relaksu i ogólnego rozluźnienia. Piękne, aromatyczne zapachy w połączeniu z odprężającym masażem sprawiają, że wszelkie zalegające napięcie nerwowe natychmiastowo opuszcza nasze ciało. Masaż gorącą świecą Kraków doskonale pielęgnuje skórę, dzięki czemu zyskuje ona aksamitną gładkość, elastyczność oraz miękkość. Masaż świecą aromatyczną Kraków przynosi ukojenie suchej skórze, zapewnia głębokie nawilżenie i optymalne odżywienie. Dodatkowo pozwala zapomnieć o codziennych problemach, uspokaja oraz wycisza. Na masaż świecami Kraków szczególną uwagę powinny zwrócić osoby żyjące w chronicznym stresie i odczuwające ciągłe zmęczenie.

 • Aromaterapia
 • 20
  do każdego zabiegu
 • Propozycja dla każdego rodzaju masażu

  .

  .

Zapraszamy również do sprawdzenia oferty na masaż na 4 ręce, masaż relaksacyjny, czy romantyczny masaż dla dwojga